قابل توجه سرگروه های محترم استان ها

با سلام و عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول

خواهشمند است سرگروه های محترم استان ها جهت انجام نظارت بالینی و نظارت همتا صرفاً از آخرین فرم ارسال شده توسط دبیرخانه استفاده فرمایید. استفاده از فرم های سال های گذشته قابلیت اجرایی نداشته و مورد تأیید نمی باشد.

 

لطفا فرم نظارت و راهنمایی آموزشی (نظارت بالینی) ویرایش نهایی را از لینک زیر،  دریافت نمایید.

 

 فرم نظارت و راهنمایی آموزشی(نظارت بالینی )

قابل توجه سرگروه های محترم استان ها

با سلام و احترام خدمت همکاران محترم و سرگروه های گرامی استان ها

خواهشمند است، فعالیت ها گروه استان خود و موارد خواسته شده از سوی دبیرخانه را فقط به پست الکترونیکی دبیرخانه به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و از ارسال موارد ذکر شده با نرم افزارهای غیر رسمی مانند سروش و ایتا و ... جدا خودداری فرمایید.

قابل توجه سرگروه های استان ها

با توجه به اهمیت اجرای کامل برنامه عملیاتی دبیرخانه راهبری فلسفه و منطق در سطح کشور با همراهی سرگروه های استان ها ، لازم است تا  برنامه عملیاتی استان ها از نظر بندها و امتیازها مطابق با برنامه دبیرخانه طراحی گردد. بنابراین سرگروه ها می توانند بر اساس نیازهای استان خود صرفاً در بخش برنامه های بومی از میان برنامه ها تعدادی را انتخاب و اجرا نمایند و هرگونه برنامه جدیدی باید در بخش خلاقیت و نوآوری گنجانده شود.

آدرس ایمیل رسمی دبیرخانه

با سلام و عرض ادب خدمت سرگروه های محترم استان ها

خواهشمند است مستندات و موارد خواسته شده از سوی دبیرخانه نظیر برنامه عملیاتی و فرم مشخصات و... را تنها به آدرس پست الکترونیکی دبیرخانه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید. از ارسال فعالیت ها و موارد یاد شده از طریق راه های ارتباطی دیگر مانند تلگرام، سروش و ... جداً خودداری فرمایید.