گزارش کارگاه آموزشی تهران

گزارش کارگاه آموزشی تهران با عناوین تفسیر قرآن در حکمت متعالیه ( دکتر محقق داماد ) و اخلاق نیکوماخوس ( خانم دکتر اعوانی) و جلسه با سرگروه های شهرستان های تهران.
در جلسه ای که بعد از کارگاه های آموزشی همراه با سرگروه های شهرستان های تهران تشکیل شد بر جایگاه استفاده از تکنولوژی آموزشی و نیز اخلاق در تدریس تاکید شد.

گزارش همایش زنجان و عکس ها

سلام و عرض ارادت فراوان خدمت سرگروه های گرامی.
در روزهای شنبه و یکشنبه گذشته همایش ارتقاء مهارت های حرفه ای معلمان با همراهی  دبیرخانه های کشوری دروس در استان زنجان تشکیل گردید. در این همایش تاکید گردید که باید در جهت بهره وری بهتر در فرایند آموزش از تکنولوژی های نوین در سیستم آموزشی استفاده گردد و دبیرخانه ها هم برنامه های آتی را در این راستا تنظیم نمایند. همچنین در کنار این همایش جلسه ای در جهت هم اندیشی دبیرخانه ها با معاونت دفتر کل آموزش متوسطه نظری وزارت برگزار و در آن دغدغه ها و نگرانی های دبیرخانه ها و سرگروه های استان ها مورد بررسی و دقت قرار گرفت.

تبریک عید مبعث

عید بزرگ مبعث حضرت ختمی مرتبت ، سالروز برانگیخته شدن یگانه دوران ، قطب و مرکز دایره امکان ، عقل اول ، نور اول ، عبد مطیع خدا پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله  و سلم ، بر شما مبارک.

تبریک عید مبعث

اطلاعیه نحوه اجرای مجدد کارگاه مجازی منطق

با سلام و احترام خدمت همه سرگروه ها و همکاران محترم سراسر کشور

 

پیرو درخواست های مکرر همکاران  جهت اجرای مجدد کارگاه مجازی منطق که در تاریخ 95/9/30 الی 95/10/2 برگزار شد ، به اطلاع می رساند که دبیرخانه راهبری فلسفه و منطق کشور در نظر دارد این کارگاه مجددا اجرا نماید . لطفا مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید .

 

الف ) چه کسانی می توانند در این کارگاه شرکت کنند ؟

  1. همکاران محترمی که در کارگاه مذکور شرکت کرده اند اما موفق به کسب حدنصاب لازم جهت دریافت گواهی نشده اند .
  2. همکاران محترمی که در کارگاه مذکور ثبت نام کرده اند ولی در موعد مقرر در آن شرکت نکرده اند .
  3. همکاران محترمی که در اصلا در کارگاه ثبت نام نکرده اند ولی اکنون مایل به شرکت در کارگاه می باشند .

همکاران محترمی که قبلا در این کارگاه شرکت و موفق به کسب حدنصاب لازم شده اند و لینک دریافت گواهی دانش افزایی برای ایشان فعال شده است ، نمی توانند مجددا در همان کارگاه ثبت نام و شرکت نمایند .

 

ب) نحوه ثبت نام

  1. ابتدا روی اینجا کلیک کنید .
  2. نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید .
  • در صورتی که وارد سامانه شدید و نام خود را گوشه سمت چپ بالای صفحه اصلی مشاهده نمودید نیازی به ثبت نام ندارید .

ضمنا زمان ثبت نام  فقط از 96/1/26 الی 96/2/8 می باشد .

 

ج) زمان برگزاری کارگاه مجازی :

از ساعت 9 صبح سه شنبه  96/2/12 الی ساعت 21 پنج شنبه 96/2/14

 

سالی نو، آغازی نو

ضمن عرض سلام و خدا قوت خدمت همکاران گرامی، سرگروه ها و اعضای گروه استان های کشور

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی شما همکاران و همراهان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال برای شماعزیزان آرزومندیم.Image result for ‫تبریک سال جدید‬‎