به روز رسانی مطالب بخش محتوای آموزشی

با سلام و عرض خداقوت خدمت همه همکاران و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه مبارک رمضان، یادآوری می شود که بخش محتوای آموزشی سایت دبیرخانه به روز رسانی گردیده است. جهت استفاده از مطالب به بخش محتوای آموزشی مراجعه فرمایید.

نحوه شرکت در مرحله دوم کارگاه آموزشی (مجازی) منطق دهم (درس هفتم و هشتم)

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای غير رسمي " شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.

2-زمان  شرکت در کارگاه مجازي از 9 صبح سه شنبه 1396/02/11 تا 11 شب جمعه 1396/02/14 خواهد بود .

3- کارگاه مجازی شامل  محتوای آموزشی درس هفتم و هشتم است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده هستند و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل هر یک ، آزمون مربوط به آن قابل دسترسی است .

4- این کارگاه شامل يک آزمون است که در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در آن ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی است که به صورت آنلاین صادر خواهد شد

5- در صورت کسب حدنصاب ذکر شده در آزمون ،  گواهی دانش افزایی صادر و روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .

6- همکارانی که در مرحله اول این کارگاه که در دیماه 96 اجرا شده است شرکت نکرده اند و مایل به شرکت در آن می باشند ،  اینجا را کلیک نمایند و مطابق توضیحات بالا در مرحله اول نیز شرکت نمایند .

فرم نظر خواهی و ارزیابی از عملکرد دبیرخانه راهبری فلسفه و منطق کشور

با سلام و احترام

لطفا فقط سرگروه ها و اعضای گروه محترم گروه های فلسفه و منطق استان ها با کلیک روی لینک زیر نسبت به تکمیل فرم نظر خواهی و ارزیابی از عملکرد دبیرخانه راهبری فلسفه و منطق کشور اقدام فرمایند .

لینک فرم نظر خواهی و ارزیابی از عملکرد دبیرخانه راهبری فلسفه و منطق کشور

 

 

محتوای آزمون کارگاه مجازی منطق دهم دبیرخانه فلسفه و منطق

با سلام و احترام

محتوای مرحله دوم آزمون مجازی منطق دهم، جهت استفاده همکاران گرامی از طریق لینک های زیر قابل دسترسی می باشد. برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

 

کلیپ درس هفتم

کلیپ درس هشتم

کلیپ درس چهارم

نحوه ثبت نام در کارگاه مجازي دبيرخانه فلسفه و منطق

قابل توجه سرگروه ها و دبیران محترم فلسفه و منطق سراسر کشور

به اطلاع همکاران علاقمند به شرکت در کارگاه مجازي دبيرخانه فلسفه و منطق مي رساند اين دسته از همکاران مي بايست جهت ثبت نام ، به لينک زير مراجعه  و  فرم ثبت نام   را تکمیل  نمايند .

لازم به ذکر است فقط همکاراني که از طريق فرم مذکور اقدام به ثبت نام نمايند مجاز به شرکت در کارگاه مجازي خواهند بود .

 

زمان ثبت نام : سه شنبه 97/1/26 تا جمعه 97/2/7

مراحل ثبت نام :

1- کلیک روی لینک زیر

لينک فرم ثبت نام در کارگاه مجازي

2- تکمیل فرم نمایش داده شده و کلیک روی دکمه ارسال

3- بررسی درستی اطلاعات وارد شده

4- کلیک روی دکمه تایید