نحوه شرکت در کارگاه (مجازی) منطق

لطفا قبل از شروع روند کارگاه و به منظور بهره گیری مناسب و جلوگیری از مشکلات احتمالی متن زیر بدقت مطالعه نمایید .

1- برای شرکت در کارگاه مجازی اینجا را کلیک نمایید .

  • نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای رسمی "شماره پرسنلی" و نام کاربری و رمز عبور برای نیروهای آزاد" شماره همراه بدون صفر ابتدایی آن" می باشد.
  • در صورتی که با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود با پیغام "ورود نا معتبر، لطفاً دوباره سعی کنید " روبرو شدید با کلیک روی اینجا فرم ثبت اطلاعات خود را تکمیل نمایید . پس از ثبت اطلاعات و بررسی آن توسط دبیرخانه ، زمان و نحوه شرکت این دسته از همکاران از طریق همین سایت به اطلاع خواهد رسید .

2- پس از ورود ، مشخصات کارگاه مورد نظر خود را مشاهده خواهید کرد.

  • شرکت در کارگاه مجازی فقط از ساعت 9 صبح روز 95/9/30  الی 21 شب  95/10/2  امکان پذیر می باشد .

3- کارگاه مجازی شامل سه محتوای آموزشی است که به تعداد دفعات نامحدود قابل مشاهده است و پس از حداقل یک بار مشاهده کامل محتوای آموزشی درس پنجم ، آزمون پایانی درس پنجم  قابل دسترسی است .

4- در صورت کسب حداقل 70 درصد نمره در هر آزمون ، قسمت بعدی قابل دسترسی است .

  • هر کاربر فقط سه بار مجاز به شرکت در هر آزمون می باشد .
  • سوالات هر آزمون به طور تصادفی از بانک سوالات انتخاب و نمایش داده خواهند شد.
  • در صورتی که موفق به کسب حدنصاب 70 درصدی در هر آزمون نشده باشید ، دو بار دیگر فرصت شرکت در آزمون خواهید داشت .
  • از آنجا که هدف از برگزاری کارگاه های مجازی ارتقای سطح مهارتهای حرفه ای همکاران گرانقدر می باشد لذا خواهشمند است محتوای آموزشی کارگاه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آزمون نمایید .

5- در صورتی که کاربر با مطالعه کامل همه  محتوا ها و  کسب حداقل 70 درصد نمره در هر یک از آزمون ها ، کارگاه را با موفقیت به انجام برساند ، گواهی دانش افزایی کارگاه قابل دسترسی خواهد بود که به صورت الکترونیکی در همان لحظه صادر و قابل دریافت می باشد .

6- در صورت احراز شرایط بند 5 ،  گواهی دانش افزایی صادر شده ، روی سامانه باقی خواهد ماند و از منوی "صفحه خانگی " در سمت راست سامانه مجددا قابل دسترسی است .